אינסטלטור בירושלים / אינסטלטור בבית הכרם / רמת בית הכרם / בבית וגן / קריית מנחם

אינסטלטור בבית הכרם | אינסטלטור בירושלים | שירותי אינסטלציה בירושלים | פיקסמן סנטר

אצלינו בפיקסמן סנטר תוכלו לקבל שירותי אינסטלטור בירושלים
כולל כל שירותי האינסטלציה והחלפת ברזים.

כל ברז בא יומו וכל צנרת נשחקת בסוף.

בגלל זה אנחנו מחליפים ברזים ישנים שכבר לא מנקים את הכלים כמו שצריך,

ברזים באמבטיה שאבדו את הזרם החם והמוכר והפכו לסוג של טפטפת.

גם את הסתימות נשמח לפתוח מבפנים, לתקן את הצנרת ולהזרים מים נקיים בבית.

שירותי אינסטלציה / אינסטלטור בירושלים

פיקסמן סנטר נותנים את כל שירותי האינסטלציה במקום אחד כולל פתיחת סתימות, תיקון והחלפת ברזים, תיקון והחלפת ניאגרה, התקנת צנרת ועוד…

הדברים שאנו עושים:

בפיקסמן סנטר קיים צוות מסור של אנשי מקצוע מצפוניים שמבינים את הכאב שלכם כאשר מתרחשות בעיות הקשורות לאינסטלציה ברחבי הבית.
מברז מטפטף, סתימה בכיור, ועד דוד פגום, האינסטלטורים שלנו כאן כדי לתקן במהירות וביעילות כל. דבר שהשתבש. לא משנה מה העבודה, גדולה או קטנה, צרו קשר עוד היום עם הצוות המסור והמקצועי שלנו וגלו כיצד נוכל לעזור לכם!

אם מדובר בהתקנה שאתם צריכים, או שמתוכנן שיפוץ, יש לנו את הניסיון לוודא שהיא תסתיים בזמן וללא התעסקות.

למה לבחור באינסטלטורים של פיקסמן סנטר?

אנו צוות ידידותי, נגיש, בעל ניסיון רב של אינסטלטורים מומחים
ונותנים שירותי אינסטלציה בירושלים בתחומים הבאים: פתיחת סתימות בירושלים, החלפת ברזים בירושלים, תיקוני ניאגרות בירושלים, החלפת פלאנצ’ לדודי שמש בירושלים, החלפת מפסק בוילר בירושלים, ועוד..

טיפים:

• היזהרו משיער ארוך או נשירה

אם יש לכם הרבה נשים בבית, או את רפונזל בבית קנו מסננת ניקוז או מלכודת שיער כדי לשמור על הניקוז שלכם נקי מסתימות שיער(תוכלו למצוא אצלנו בפיקסמן סנטר הרבה סוגי מסננות).
אם אתם נתקלים בחסימת שיער, המסננות האלה עובדות מצוין.
כדי לפתוח את הסתימה בקלות השתמשו בנוזל לפתיחת סתימות השאירו אותו כמה שעות בלי לפתוח את הברז ולאחר מכן תשפכו מים רותחים לתוך חור הניקוז והסתימה תיפתח בקלות.
תיקון סתימה הוא אחד מכמה תיקוני אינסטלציה עשה זאת בעצמך, ואם אתם עדיין לא מצליחים לפתוח את הסתימה אתם מוזמנים לפנות לצוות האינסטלטורים המנוסה שלנו.

ישנם פריטים מסוימים שאסור לנו לשטוף באסלה כדי שהמערכת שלנו תפעל בצורה חלקה וללא תקלות וסתימות מיותרות, וכדי להבטיח שהצינורות ישארו חלקים ונקיים.

ריכזנו עבורכם את הפריטים שאסור לכם לשטוף באסלה, והם:

מגבונים – לעולם אל תזרקו מגבונים לאסלה, הם אחד האשמים העיקריים לסתימת צינורות מכיוון שהם לא מתפרקים כמו נייר טואלט.
שמן לאחר הטיגון – זה אחד מהגורמים לסתימה בצנרת מכיוון שהמרכיבים של השמן מזיקים למערכת הניקוז שלכם הם נדבקים לדפנות הצנרת ולאחר הצטברות גבוהה של שומנים הם עלולים לגרום לסתימה.
הדרך הכי טובה להימנע מסתימות מיותרות היא לזרוק את השמן לפח האשפה!
צמר גפן או מוצרי כותנה – הם לא מתפרקים כמו נייר טואלט, והם גורמים לבעיות בהמשך הקו של הצנרת בכך שהם מתקבצים ביחד עם הצינורות.
מוצרי מחזור (טמפונים לדוגמא) –
אסור לשטוף אותם באסלה בשום פנים ואופן!! מכיוון שמוצרים אלה נועדו לספוג נוזלים ולא להתפרק בהם ודבר זה יגרום להתרחבות שלהם בצנרת ולאחר מכן יגרום לסתימה.
קונדומים – רוב הסתימות שאנו נתקלים בדירות של צעירים הם כתוצאה מקונדומים שנזרקים לאסלה.
הם לא מיועדים להתפרק במים, ולכן שטיפתם עלולה לגרום לסתימות בשירותים ובבורות הספיגה.
חיתולים – לעולם אל תזרקו חיתולים לאסלה בדיוק כמו מוצרי מחזור, חיתולים גם הם נועדו לספוג מים. והם אינם מתפרקים במים ועלולים להוביל לנזקים מאוד יקרים למערכות שלכם.
נייר סופג – אולי אתם חושבים שנייר סופג הוא לא כ”כ שונה מנייר טואלט, אבל הם לא נועדו להתפרק במים כמו נייר טואלט.
אז כדי להימנע מסתימות מיותרות השתדלו להשליך אותם לפח האשפה.
תרופות – אם יש לכם כדורים ישנים שאתם צריכים להיפטר מהם, אל תזרקו אותם בשום פנים ואופן לאסלה – מי האסלה לא מפרקים אותם כמו שצריך, כלומר התרופה נכנסת למים ועלולה לגרום להשפעות סביבתיות רעילות בכך שמי השפכים יכולים לחלחל לתוך הקרקע ובמקרים מסוימים גם יכולים להגיע להשקיית חקלאות.
רכזו את כל התרופות שאתם כבר לא צריכים או שפג תוקפן והביאו אותם לבית מרקחת הם כבר ידעו מה לעשות איתם..

* בדלי סיגריות – גם הם גורמים לסתימות, ובנוסף לגרימת הסתימות, בדלי סיגריות עשויים מחומרים כימיים רעילים, ועלולים לגרום להשפעות סביבתיות רעילות בכך שמי השפכים יכולים לחלחל לתוך הקרקע ובמקרים מסוימים גם יכולים להגיע להשקיית חקלאות.
שיער – לעולם אל תזרקו שיערות לאסלה, הם אחד האשמים העיקריים לסתימת צינורות מכיוון שהוא יוצר מעין רשת כאשר אתם משליכים אותו לתוך לביוב ונתפס בצינורות שלכם. השיער לא מתמוסס אף פעם ולכן הוא יוצר יותר סיכון לסתימת המערכת שלכם.
מסטיק – גם שטיפת מסטיק באסלה יכולה לגרום ביום מן הימים בעיה בצנרת שלכם, המסטיק הוא דביק ולא מתמוסס במים ובהיותו דביק הוא יכול להוביל לסתימת הצינורות שלכם ולבעיות פוטנציאליות למערכת שלכם בהמשך הקו.
דגים – גם דגים יכולים לגרום לסתימה בצנרת, הרבה אנשים חושבים שמקומם של הדגים הוא במים או בצלחת, אך כשהם מתים זה לא רעיון טוב לזרוק אותם לאסלה מכיוון שהם לא מתפרקים במים מה שמוביל לסיכון מוגבר ליצירת סתימה.
אז במקום לזרוק אותם לאסלה תקברו אותם.

אנחנו מקווים שעזרנו לכם ושהצינורות שלכם יישארו נקיים מסתימות, ובמידה ואתם נתקלים בסתימה וזקוקים לשירותי אינסטלטור בירושלים אינסטלטור בבית הכרם, אתם מוזמנים לפנות לצוות האינסטלטורים שלנו ולקבל מענה במהירות ויעילות.